Služby

všetko potrebné na jednom mieste

Vypracovanie cenovej ponuky

Zadarmo Vám vypracujeme cenovú ponuku na ktorúkoľvek, Vami vybranú strešnú krytinu, rezivo, väzníkový krov, ako aj cenu montáže strechy. Cenovú ponuku spracujeme na základe Vami dodaných podkladov – projektová dokumentácia, alebo urobíme zameranie na Vašej stavbe.

Poradenstvo

Pri návšteve nášho strešného centra si môžete naživo prezrieť predávané produkty alebo ich vzorky a zároveň sa Vám dostane odborného poradenstva našimi odbornými pracovníkmi.

Široké produktové portfólioy

V našom sortimente môžete nájsť produkty od viacerých popredných výrobcov strešných krytín, ako aj ostatných strešných materiálov. Môžete si tak vybrať výrobcu, typ výrobku, materiálové a farebné prevedenie, jednoducho to, čo Vám vyhovuje.

Kvalita predávaných produktov

V našom produktovom portfóliu nájdete kvalitné a osvedčené produkty od popredných výrobcov pôsobiacich na našom trhu. Všetky výrobky sú certifikované a preverené pokrývačmi a montážnikmi, tak aj našimi zákazníkmi.

Často používané materiály skladom – ihneď k dispozícii

Materiály a produkty v rámci štandardnej ponuky, ako napríklad prvky univerzálneho strešného príslušenstva alebo najčastejšie používané strešné krytiny, sú v primeraných množstvách dostupné na našom sklade, alebo vieme zabezpečiť ich dodanie v krátkej dobe.

Dovoz materiálu na stavbu s vykládkou autom s hydraulickou rukou alebo našou dodávkou

Na všetky u nás zakúpené materiály vieme zabezpečiť dopravu priamo na Vašu stavbu. K dispozícii máme vlastné nákladné auto s hydraulickou rukou, tiež dodávku. Na dopravu materiálu je možné využiť aj služby špedičnej spoločnosti.

Montáž krovu, pokládka strešnej krytiny

V prípade Vášho záujmu vieme zabezpečiť montáž kúpených produktov overenými a školenými montážnikmi. Či už ide o montáž krovu, pokládku strešnej krytiny, montáž žľabov, strešných okien, komínov a pod.

Možnosť dodania strechy na kľúč

U nás zakúpenú strechu môžeme dodať ako celok. To znamená, zabezpečíme všetko od dovozu materiálu na vašu stavbu až po montáž, čím Vám odpadne množstvo starostí.