Solárne strechy Bramac

Slnko - zdroj energie, ktorý neposiela faktúry

Slnečne žiarenie zo slnka je nevyčerpateľný a bezpečný zdroj energie, prístupný počas celého roka. Nemá nijaké negatívne ekologické vplyvy počas celej doby životnosti solárneho zariadenia, ktorá sa pohybuje okolo 30 a viac rokov. Využívaním slnečnej energie sa šetria prírodné zdroje našej planéty. Nezanedbateľný je však najmä ekonomický efekt – so solárnym systémom môžete ušetriť až 70% nákladov na ohrev vody.

Výhody Solárne strechy Bramac:

Solárne kolektory Bramac - na každú krytinu Bramac a pre každý kotol
Kolektory Bramac sú navrhnuté tak, aby perfektne sadli do akejkoľvek strešnej krytiny Bramac. Môžu byť inštalované dokonca aj do existujúcej strechy. Navyše, pri ich inštalácii nie je nutné mať vybratú technológiu do kotolne. Tieto kvalitné kolektory fungujú so zásobníkmi úžitkovej vody alebo kúrením ľubovoľnej značky.

Rýchla a jednoduchá montáž

Solárne strechy Bramac nie sú žiadnym komplikovaným systémom. Jednoduchá montáž na streche zaberie maximálne 1 hodinu. Navyše, všetko prebieha počas montáže strešnej krytiny, takže celá strecha aj s kolektormi je hotová naraz!

Dôležité
Záruka až 10 rokov a vysoký komfort užívania počas celej životnosti kolektorov zabezpečia 100 %-nú spokojnosť užívateľa. Pri kúpe týchto kolektorov nie je treba sa už o nič ďalšie starať. Solárne strechy Bramac predstavujú kompletný solárny systém a spoločnosť Bramac bezplatne vypracuje cenovú kalkuláciu. Životnosť kolektorov je 30 a viac rokov.